ROZGRYWKI

Rozgrywki zostaną przeprowadzone systemem turniejowym w którym zmierzy się 7 zespołów z całego Gimnazjum nr 3 w Koninie. I Runda turnieju składać będzie się z dwóch grup jednej ( 4 drużyny ) oraz drugiej ( 3 drużyny ) . Losowanie grup nastąpi przez organizatora głównego. Z każdej grupy wychodzą do półfinałów dwie drużyny które uzyskały największą ilość zdobytych punktów . Drużyna która zajęła pierwsze miejsce w grupie A gra z drużyną która zajęła drugie miejsce w grupie B , natomiast w drugim półfinale pierwsza drużyna z grupy B , gra z drugą drużyną w grupie A . Ostatnia drużyna w grupie z czterema drużynami zajmuje tym samym 7 miejsce w turnieju i nie bierze już w nim udziału . Drużyny które zajęły miejsca trzecie w obydwóch grupach grają mecz o 5 miejsce . Przegrani półfinałów grają mecz o miejsce 3 , natomiast zwycięscy grają o miejsce pierwsze oraz o tytuł Mistrza Gimnazjum nr 3 w Koninie.

GRUPA A
1. Dzwonnica Morzysław
2. Mongolscy Przemytnicy Rzeżuchy
3. FC po Nalewce

GRUPA B
1. Ekipa Wino
2. Łaka Maka Fą
3. No Names

11:40 Oficjalne otwarcie turnieju
11:50 Dzwonnica Morzysław - Mongolscy Przemytnicy Rzeżuchy
12:05 Ekipa Wino - Łaka Maka Fą
12:20 FC po Nalewce - Dzwonnica Morzysław
12:35 No Names - Ekipa Wino
12:50 Mongolscy Przemytnicy Rzeżuchy - FC po Nalewce
13:05 No Names - Łaka Maka Fą

13:30 Półfinał A :
13:45 Półfinał B:
14:00 Mecz o 5 miejsce:
14:15 Mecz o 3 miejsce:
14:30 Mecz FINAŁOWY:

ZMIANA SYSTEMU ROZGRYWEK !!!

GRAMY 2x6 minut

Mecz finałowy 2 x 8 minut !!!

Zakończenie turnieju godzina 15:00

Wiadomości (utwórz nową)